Dvůr U Kříža

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Velké Karlovice 1009, Velké Karlovice 75606

Dvůr U kříža se nachází téměř ve středu obce Velké Karlovice. Najdete zde stavení v horách i pastviny s menšími stády ovcí. Svým charakterem je dvůr zemědělskou usedlostí. Pěstují se zde ovce i koně a probíhají zemědělské práce. Ubytování je poskytováno ve dvou budovách. V první naleznete 3 stylově zařízené pokoje, ve druhé vás překvapí krásná valašská izba a dvoupokojový apartmán. Pro ubytované je k dispozici sauna pro 4 – 5 osob, kryté krbové posezení a klasické venkovní ohniště. Pro děti je připraven dětský koutek s prolézačkou, houpačkou a pískovištěm.
Parkování pro ubytované je přímo ve dvoře.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Dvůr U Kříža On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Přízemní pokoj
Podkrovní pokoj
Apartmán 4 osoby

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Dvůr U Kříža Pokoje

Celková kapacita penzionu je 18 - 20 osob ve dvou budovách. V první budově se mohou hosté ubytovat ve třech čtyřlůžkových, stylově zařízených pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyňkou, nábytkem a televizí se satelitním příjmem. Přízemní pokoj má navíc krásná kachlová kamna, na kterých se dá spát.

Valašská izba ve druhé budově je stylově zařízena valašským nábytkem, plně zařízenou kuchyní, vlastní koupelnou a televizí. Posedět zde může až 30 hostů. V podkroví je vybudován nový dvoupokojový apartmán pro 4-7 osob s kuchyní a vlastním sociálním zařízením.

Dvůr U Kříža Gastronomie

Všechny pokoje mají ve svém vybavení kompletně zařízené minikuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Kuchyňské kouty jsou vybaveny skříňkou, policí, dřezem, elektrickým vařičem a ledničkou. K dispozici je i rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a nádobí.

Dvůr U Kříža Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Dvůr U Kříža Okolí

Velké Karlovice díky své poloze mezi Moravskoslezskými Beskydy a Javorníky a členitému terénu přímo vybízí k procházkám, výletům a turistickým pochodům. Naleznete zde mnoho údolíček a nespočet malých kopců a horských hřebenů. Za prohlídku určitě stojí karlovský kostel a Karlovské muzeum. V údolí Malá Hanzlůvka se rozkládá prales Razula. Karlovksé jezero v Jezerném v sobě ukrývá vzácné raky. Možnost lyžování nabízí středisko Machůzky, Kyčerka, Razula, Soláň nebo Karolinka.

Dvůr U Kříža

Velké Karlovice 1009, Velké Karlovice
Zobrazit celou mapu